February 16, 2016

3x leatherKožené kousky nosím ráda a hned 3 jsem si vzala do posledního outfitu. Opět na mně můžete vidět mojí nejoblíbenější černou barvu, ale slibuju, že příští outfit bude barevnější :). Fotky jsou focené na Vítkově, který je úplně perfektně minimalistický a klidně bych tam fotila častěji. Škoda, že na Žižkov moc nejezdím a že jsou tam celkem striktní podmínky pro focení. Pan hlídač stál celou dobu kousek ode mě a kontroloval každý můj pohyb a krok a Martinovi, kterého jsem ten den měla fotit zase já, to zakázal úplně. Nezdál se mu jeho outfit. Ale chápu, že je to pietní místo, takže je nutné dodržovat nějaké podmínky. Co se týče mého oblečení a doplňků, tak jsem si na sebe vzala kalhoty z Lindexu, černý kabát z H&M Trend, kabelku Balenciaga, kožené boty z Reserved, které jste ještě neviděli, kupovala jsem je po Vánocích ve slevách, a ještě černý rolák také ze slev z Kik textil. Tam jsem původně šla pro něco úplně jiného, ale když jsem ho zahlédla, tak jsem ho tam za tu cenu nemohla nechat. Stál jen 100 Kč a byl poslední v mé velikosti. Dost mě baví kombinovat levnější kousky a věci ze sekáče s těmi dražšími nebo designérskými. H&M TREND coat.
KIK TEXTIL sweater.
LINDEX pants.
RESERVED shoes.
BALENCIAGA bag.
CÉLINE sunnies.

photos by Martin Dučai

11 comments:

 1. Ty fotky jsou skvělé! Super jsi zkombinovala to pozadí & outfit a hrozně mě překvapilo, že Martinovi zakázali vyfotit outfit 😟
  www.chauml.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ty jsi tak krásná!:) Ty fotky jsou úžasné. Taky mám moc ráda taková minimalistická pozadí, škoda, že je jich tak málo
  http://vendysuterova.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. - je to mnamka .)

  ReplyDelete
 4. Takéto nohavice chcem! Ešte som však nenašla tie správne. Skvelý strih kabáta, celkovo je to perfektné.
  Katharine-fashionisbeautiful

  ReplyDelete
 5. VERONIKA CHVATALOVAFebruary 17, 2016 at 7:35 AM

  Ach, tak tohle nemá chybu <3
  VERONIKA

  ReplyDelete
 6. páči :)

  ReplyDelete
 7. Veľmi to ti pristane ! :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 8. Krásné, sluší ti to.

  ReplyDelete
 9. true religion outlet
  true religion jeans
  true religion jeans
  true religion jeans outlet
  true religion outlet
  true religion jeans
  true religion jeans
  true religion canada
  true religion outlet
  true religion jeans
  toms outlet
  toms outlet store
  toms shoes
  toms outlet
  timberland shoes
  timberland boots
  tiffany outlet
  tiffany and co
  tiffany outlet
  tiffany jewellery
  thomas sabo uk
  thomas sabo outlet
  swarovski outlet
  swarovski crystal
  swarovski outlet
  swarovski crystal
  swarovski outlet
  swarovski crystal
  swarovski jewelry
  swarovski crystal
  soccer jerseys
  soccer jerseys wholesale
  rolex watches
  rolex uk
  rolex watches
  rolex watches for sale
  ray ban sunglasses
  xiezepeng 16 02 24

  ReplyDelete
 10. No matter what type of Michael Kors Bags Outlet each individual got, they all had one thing in common. We all know that getting something on sale is like winning a mini lottery, but to find a name brand handbag like Michael Kors Black Friday Sale for instance, discounted is like a slice of heaven on earth. I have personally attacked my husband with hugs and kisses when finding Official Coach Outlet Online at discounted prices.

  Michael Kors Factory Outlet stores can be found in malls all over. MK Outlet and other Coach merchandise can also be found in some boutiques. Inspired by the same material baseball gloves are made from, these Coach Bags On Sale Online are versatile and stylish. Since it's conception, the Michael Kors Handbags Outlet has been produced into a variety of designs, colors, shapes, and styles that have won top pick of millions of women the world over.

  New Michael Kors Bags are the most sought after handbag. Since Coach Outlet Online is one of the most recognized name brands in the world of fashion, you will find A-list celebrities down to small girls wearing them.

  tags:Coach Outlet|Coach Bags Factory Outlet|Coach Purses Outlet

  ReplyDelete