March 24, 2015

MBPFW 2015V neděli jsem se zašla podívat na několik přehlídek v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Weekend 2015 a tohle je outfit, který jsem zvolila. Když jsem ho vybírala, od začátku jsem věděla, že si chci obléct hlavně něco minimalistického a vyšší podpatky. Vzala jsem si na sebe kožené kalhoty z Lindexu, šaty z Manga s mramorovým vzorem, kabátek z H&M a obula kotníčkové boty ze Zary. Nebrala jsem si s sebou moc věcí, takže stačilo jen malé psaníčko, které mám z nelly.com z kolekce od blogerky 5 inch and up. Co se týče samotné akce, tak se mi moc líbily zvolené prostory a z přehlídek a kolekcí hlavně ta Lukáše Macháčka, Petry Ptáčkové, Martiny Špetlové a Ivany Mentlové. Fotky z nich si můžete prohlédnout TADY. A na mém instagramu také dvě videa. Byl se někdo z vás také podívat? Co udělalo největší dojem na vás? :)H&M blazer.
MANGO dress.
LINDEX pants and bracelet.
MICHAEL KORS watch.
NELLY.COM bag.
ZARA shoes.
CÉLINE sunnies.

photos by Elisa Line

64 comments:

 1. Je super, jak ti kabát a šaty končí ve stejné délce! Já bych si ale, být tebou, vyčesala vlasy a přidala nějakou výraznou rtěnku, pak by to bylo top ;)

  http://pradelna.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. top ne, spíš bottom!

   Delete
  2. když jsi tak vyrovnaný a následuješ Boha, tak tu prosím nehejtuj, to se k sobě moc nehodí ;)

   Delete
 • Ježíš je Pán!

  ReplyDelete
 • Bůh je živý, Jeho Slovo je pravda, ne mýtus či legenda. Víra není berlička pro slabochy ale Boží moc a síla. Víra je realita. Ve světě není nic dobrého, protože to všechno zničil "bůh" tohoto světa Satan, který i tebe oslepil a zatvrdil srdce. Všichni lidé (i já) jsou hříšníci a jsou daleko od Boží slávy. Kdo uvěří v srdci že Ježíš je Boží Syn a zavolá na Jeho jméno, bude spasen a dostane od Boha věčný život. Kdo neuvěří, je již odsouzen neboť neuvěřil v Božího Syna-umírá ve svém hříchu a odměnou za hřích je věčná smrt. Nevěřící lidé nejsou silní, ale slabí, Venku síka není, jen v Bohu. Jen blázen říká ve svém srdci: "Bůh tu není!" Po smrti uvidíte, jak jste se mýlili, ale to už bude pozdě. Nakonec se každý pokloní před Bohem. Vládce tohoto světa Satan je odsouzen a bude zničen. Navěky bude hořet v Pekle (Ohnivé jezero). Nevíra je pitomost a hřích. A nemluv sprostě. Ve "srajdy" veříš jenom ty. Evoluce je blábol, lež a podvod od Satana. Cel svět a vše živé stvořil Bůh-náš milovaný a věčný Otec v Nebesích. Skrze Ducha svatého Ježíš (Boží) Syn přebývá v mém srdci. Není to lež, autosugesce ani davová psychóza ale realita a zažívám nádherný pokoj, láskku a spravedlnost. To vše přesahuje všechno na tomto světě. Je to poklad který dělá z věřících ty nejbohatší lidi na světě-skutečně šťastné bytosti. Peníze, majetek (mamon), celé to pachtění se a ustaranost a kariéra a sex a drogy, alkohol a kouření-to je jen modloslužba a náhražka. Kdyby celý svět následoval Pána, nebyl by hřích, žádné války ani utrpení. Jak moc se mýlíš! Prosím, zkus to s Pánem. Nemáš co ztratit. Nebudeš litovat. Nic ti to neublíží ani se neztrapníš. Mám tě rád. Pán ti žehnej!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tess KratochvilovaMarch 25, 2015 at 4:07 PM

   http://www.bohnice.cz

   Delete
  2. úchyl

   Delete
  3. http://www.troll.me/images/thumbs-up-jesus-says/shaka-you-are-crazy.jpg

   Delete
  4. uz to neber :D

   Delete

Newer Post Older Post Home